Коломия Івано-Франківської області

 

Коломия Івано-Франківської області
Відбудеться ІІІ Всеукраїнський Збір Молодіжного Націоналістичного КонгресуПрес-реліз19-20 березня у м. Коломия Івано-Франківської області відбудеться ІІІ Всеукраїнський Збір Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Учасниками Збору є делегати з 16 областей України, представники дружніх політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації, народні депутати України. Також у роботі Збору як гості візьмуть участь представники місцевої влади та громадськості м. Коломиї. На ІІІ Всеукраїнському Зборі Молодіжного Націоналістичного Конгресу буде заслухано звіти керівництва організації за 2-ох річний період діяльності організації, проведений похід містом та презентація книги Віктора Рога „Життя для України”. Ввечері першого дня Збору члени та друзі організації зможуть відпочити на МНК-івській ватрі.

Також Збір має обрати нове керівництво організації, визначити перспективи та пріоритети діяльності організації на наступні два роки. Запрошуємо представників засобів масової інформації для висвітлення роботи Збору.Просимо контактувати:

ЗМІ – 8-067-752-88-45 (Андрій Клименко)

Оргкомітет – 8-067-442-45-15 (Ярослав Іляш)Для довідки: Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) створений 10 лютого 2001 р. з ініціативи Організації Українських Націоналістів (революційної).

На даний час це єдина організація, що працює в молодіжному середовищі відповідно до цілей і завдань, поставлених ОУН(р) по роботі з молоддю в царині вишколу членства, захисту прав та інтересів української молоді, пропаганди ідей українського націоналізму.

На початку діяльності МНК очолював Віктор Рог, публіцист, учасник Студентського голодування „на граніті” у 1990р. Його наступником є Олег Медуниця.

Наша організація була ініціатором поновлення студентських пільг у 1998р. і 2000р., створення Комітету молодіжної солідарності „Самостійна Україна” (2000 р.), однією з перших, хто стояв біля джерел коаліції молоді „Наша Україна” (2001р.) та громадського руху „Чиста Україна” (2004р.)

У 2002р. під час виборів до місцевих органів влади Молодіжний Націоналістичний Конгрес виборов для своїх представників 28 депутатських мандатів місцевих рівнів.

У 2004р. під час виборів Президента України МНК у 11 областях займало керівні посади в молодіжних кампаніях коаліції молоді „Наша Україна”, „Студентська хвиля”, „Пора”, „Чиста Україна”. Також члени МНК були кураторами проекту громадських охоронних структур під час Помаранчевої революції, активно діяли при штабі громадського спротиву „Український Дім”.

Наша діяльність була „оцінена” у виступах заступника голови СБУ п. Дріжчаного та уповноваженої з прав людини п. Карпачової під час їх звітів у Верховній Раді з приводу в Мукачеві.

Сьогодні Молодіжний Націоналістичний Конгрес є одним із лідерів молодіжного руху в Україні, незважаючи на те, що у попередні роки був позбавлений державної підтримки.

МНК має багаторівневу структуру і володіє унікальними методиками вишколу та різностороннього розвитку членства. Щорічно ми проводимо три найбільші польові молодіжні заходи в Україні: теренова гра „Гурби-Антонівці” (травень, до 500 осіб), вишкільний табір „Лисоня” ім. І.Гавдиди (липень, до 300 осіб), табір-джамборі „Повстанська ватра” (вересень, до 500 осіб), куди запрошується молодь з патріотичних організацій. Для внутрішнього вишколу проводиться зимовий екстремальний табір „Урай” та дівочий табір „Руса коса”. Обов’язковим для МНК є організація різноманітних семінарів, де членство вдосконалює свої фахові навики, які стануть у нагоді в особистісному, фаховому та організаційному становленні.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес об’єднує в своїх лавах юнаків та юначок, які є патріотами України, що прагнуть сили і величі своєї Держави. Ми є організація не інтересів, забаганок, капризів чи вдалого відпочинку, ми є організацією мети і посвяти нашій справі.

Наше організаційне кредо:

Ми будуємо таку організацію, якою хочемо бачити Україну!Слава Україні! Героям слава!


Создан 04 дек 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником